تراکت گلاسه 135 گرم

چاپ تراکت

تراکت (Tract) یا فلایر (Flayer) از جمله روش های پر بازده تبلیغ سنتی محسوب می شود که عموما در تیراژ بالا به منظور پوشش دادن منطقه ای برای تبلیغ محصول یا اطلاع رسانی حول رویدادی خاص چاپ و توزیع می گردد.

سفارش چاپ تراکت

چاپ انواع تراکت

 

تراکت ها امروزه در سایزها، جنس ها و رنگ بندی های مختلف چاپ می گردند. تراکت ها می توانند با استفاده از روشهای مختلف در معرض عموم مردم قرار گیرند. نکته مهم در تبلیغات تراکتی توجه ویژه به طراحی و کیفیت چاپ می باشد. طراحی تراکت باید به گونه ای باشد که در اولین نگاه، مفهوم مد نظر شما را به گونه ای متمایز به مخاطب ارائه دهد.
انتخاب رنگ بندی درست، شعار جلب توجه کننده و پیامی که به مخاطب منتقل می شود و طراحی مناسب آن، نقش به سزایی در بالا بردن بازدهی تبلیغ شما خواهد داشت.
تراکتها معمولا به صورت یک رو چاپ می شوند اما امکان چاپ دو رویه آن نیز میسر می باشد. در طراحی و چاپ تراکت علاوه بر جلب توجه مخاطب، توضیحات مختصر و کاملی در مورد محصول یا خدمات و نحوه تماس و آدرس و غیره گنجانده می شود.

 

 

 • محدوده خط برش:
  از قراردادن نوشته، لوگو و عکس در قسمت هایی که با رنگ صورتی مشخص شده اند اکیداً خودداری کنید. احتمال برش در این محدوده زیاد است. این محدوده نمایانگر رعایت فاصله ی برش 5 میلیمتری از هر 4 طرف می باشد.
 • محدوده چاپی:
  برای جلوگیری از سفیدی کار، امتداد پس زمینه ها (رنگ، طرح و …) در تمام محدوده چاپ الزامیست.
 • قرینه نشدن کادر:
  به علت خطای احتمالی برش، از کادرهای قرینه استفاده نکنید. (بعد از برش کادر شما وسط در وسط نخواهد بود.)
 • محاسبه زمان تحویل:
  زمان تحویل سفارشات به ازای روز های کاری محاسبه می شود. (پنجشنبه ها و جمعه ها و  تعطیلات رسمی جزو روزهای کاری مجموعه نمی باشد)

سوالات متداول چاپ تراکت

سفارش تراکت معمولاٌ بین 1 تا 2 روز کاری بسته به جنس کاغذ متفاوت است و قیمت های مختلفی دارد. اگر عجله دارید می توانید از خدمات چاپ دیجیتال چاپ پرشیا استفاده نمایید و چند ساعته تراکت خود را تحویل بگیرید.

ابعاد استاندارد تراکت 210 در 248 میلی متر است . در صورتیکه سایز طراحی شما با این مقدار تفاوت دارد از قسمت کارهای سفارشی سفارش خود را ثبت کنید.

برای چاپ کارت ویزیت از انواع کاغذهای گلاسه (مات – براق ) ، کتان ، فابریانو ، کارتی و PVC استفاده می کنند. گرماژ کاغذهای مورد استفاده در کارت ویزیت 250 گرم، 300 گرم و 350 گرم می باشد.

فونت های مشکی باید دارای کد رنگیC=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد

مجموعه چاپ پرشیا با بهره‌گیری از امکانات به روز صنعت چاپ و کادر مجرب آماده ارائه خدمات طراحی و چاپ تراکت در انواع سایزها و جنس ها می باشد. به منظور سفارش تراکت خود به قسمت چاپ تراکت مراجعه فرمایید.