چاپ کارت ویزیت لمینیت برجسته

چاپ انواع کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین برای معرفی کسب ‌و ‌کار بسیار مهم و اثرگذار است و نشان‌ دهنده‌ی حرفه‌ای بودن شماست. در چاپ پرشیا علاوه بر امکان آپلود فایل می‌توانید درخواست طراحی اختصاصی کارت ویزیت با کیفیت و فوری را با کمترین هزینه ثبت نمایید.

سفارش کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت ساده

چاپ کارت ویزیت فانتزی

چاپ کارت ویزیت مدیریتی

 

  • محدوده خط برش:
    از قراردادن نوشته، لوگو و عکس در قسمت هایی که با رنگ صورتی مشخص شده اند اکیداً خودداری کنید. احتمال برش در این محدوده زیاد است. این محدوده نمایانگر رعایت فاصله ی برش 5 میلیمتری از هر 4 طرف می باشد.
  • محدوده چاپی:
    برای جلوگیری از سفیدی کار، امتداد پس زمینه ها (رنگ، طرح و …) در تمام محدوده چاپ الزامیست.
  • قرینه نشدن کادر:
    به علت خطای احتمالی برش، از کادرهای قرینه استفاده نکنید. (بعد از برش کادر شما وسط در وسط نخواهد بود.)

 

راهنمای برش بعد از طراحی کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت 

طراحی و چاپ کارت ویزیت آنلاین برای معرفی کسب ‌و ‌کار بسیار مهم و اثرگذار است و نشان‌ دهنده‌ی حرفه‌ای بودن شماست. در چاپ پرشیا علاوه بر امکان آپلود فایل می‌توانید درخواست طراحی اختصاصی کارت ویزیت با کیفیت و فوری را با کمترین هزینه ثبت نمایید. یکی از ویژگی‌های چاپ پرشیا همکاری با مدرن‌ترین و با‌کیفیت‌ترین چاپخانه‌های شهر تهران است که باعث شده سفارشات بدون واسطه، با‌ سرعت و کیفیت بالا به کاربر تحویل داده شوند.

کارت ویزیت کارتی است که اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار را نشان می دهد. چاپ کارت ویزیت اولین ابزار معرفی کسب و کار است و مانند دیگر ملزومات هویت سازمانی برند مانند کاتالوگ، بروشور، تراکت و … باید با هویت برند شما تناسب داشته باشد و همینطور کارت ویزیت باید دارای دوام و ماندگاری باشد.
شما می توانید برای انتقال اطلاعات تماس شرکت خود از قبیل تلفن و آدرس و ایمیل و همچنین اطلاعات سمت سازمانی خود از کارت ویزیت استفاده نمایید. چاپ کارت ویزیت خلاقانه یکی از راههای مناسبی است تا برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار نماید.
در مجموعه چاپ پرشیا درشهر تهران با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ دیجیتال و دستگاه چاپ افست شما می توانید کارت ویزیت ارزان را با انواع متریال از طریق سفارش “چاپ کارت ویزیت” در وبسایت سفارش دهید و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد یکی از روشهای فروش کارت ویزیت مراجعه به سایت و ثبت سفارش می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری در تهران کارت ویزیت را سفارش دهند.

سوالات متداول چاپ کارت ویزیت

سفارش چاپ کارت ویزیت معمولاٌ بین 2 تا 10 روز کاری بسته به جنس کارت ویزیت متفاوت است و قیمت های مختلفی دارد. اگر عجله دارید می توانید از خدمات چاپ دیجیتال کارت ویزیت استفاده نمایید و چند ساعته کارت ویزیت خود را تحویل بگیرید.

ابعاد استاندارد کارت ویزیت در ایران 85 در 45 میلی متر است . در صورتیکه سایز کارت ویزیت شما با این مقدار تفاوت دارد از قسمت کارت ویزیت های فانتزی سفارش خود را ثبت کنید.

برای چاپ کارت ویزیت از انواع کاغذهای گلاسه (مات – براق ) ، کتان ، فابریانو ، کارتی و PVC استفاده می کنند. گرماژ کاغذهای مورد استفاده در کارت ویزیت 250 گرم، 300 گرم و 350 گرم می باشد.

فونت های مشکی باید دارای کد رنگیC=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد