شرایط گارانتی چاپ پرشیا 

 

شرایط گارانتی و مرجوع کردن کالا

در چاپ پرشیا تمام تمرکز و اولویت ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و ما بر این باور هستیم که نهایت دقت، تحویل به موقع و بی نقص بودن سفارشات شما می تواند در جذب سایر مشتریان کمک شایانی نماید. با این حال بروز خطا و اشتباه در هرکاری امکان پذیر می باشد بخصوص در مشاغل خدماتی که بروز خطا از ناحیه ما امری اجتناب ناپذیر است. ما همواره آماده هستیم که اگر ایراد و اشتباهی از ناحیه ما سر بزند در صدد جبران آن بربیایم و به اصلاح آن بپردازیم و تلاش ما بر این است که این خطاها مجدد برای سفارشات دیگر پیش نیاید. ما شرایط گارانتی موجود در سایت پرشیا را براساس جلب رضایت مشتریان تنظیم کرده ایم.

امید است بتوانیم همیشه در طراحی و سفارش چاپ محصولاتتان در کنارتان بمانیم.

خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش موارد زیر را مطالعه نمائید:

 

1- در تمامی کارهای چاپی ۱۵ درصد اختلاف رنگی از مانیتور تا مرحله چاپ طبیعی می باشد.
2- تمام برش ها بر اساس سایزهای درخواستی در فرم سفارش می باشد و پس از برش، کنسل کردن و یا تغییر دادن سایز امکان پذیر نمی باشد.
3- تغییر دادن فایل سفارش تا زمانی ممکن می باشد که سفارش شما به مرحله چاپ نرفته باشد در غیر این صورت امکان تغییر فایل سفارش امکان پذیر نمی باشد. مهلت تغییر فایل سفارش خود از زمان پراخت، به مدت ۳۰ دقیقه می باشد لذا خواهشمندیم هرگونه اصلاح و تغییر سفارش خود تا قبل از ۳۰ دقیقه انجام بدهید.
4- در تمامی فایل های چاپی امکان ۷ الی ۱۰ درصد کسری یا باطله وجود دارد.
5- در صورت استفاده از طوسی و مشکی ۴ رنگ چاپ پرشیا مسئولیتی برعهده نخواهد گرفت. رنگ طوسی و مشکی قابل چاپی باید تنها عددی از k باشد.
6- تا حد امکان فایل های ارسالی بصورت jpg و یا PDF با رزولوشن ۳۰۰dpi باشد و درصورت وجود رزولوشن پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت همراه خواهد شد. و درصورت ارسال فایل لایه باز امکان بروز خطا در لایه های فایل ، روشنایی و تیرگی فایل، تغییر فونت و تغییر رنگ سفارش وجود دارد. چاپ پرشیا در این موارد هیچگونه مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.
7- در تمامی کارهای چاپی خطای برش امری اجتناب ناپذیر است. بطوریکه در کارت ها به میزان ۳ میلی متر و در تراکت ها به میزان ۵ میلی متر طبیعی می باشد.
8- چنانچه فایل های ارسالی بصورت RGB باشد، مسئولیت رنگ ها کاملا بر عهده شما می باشد.
9- ساخت پاکت بصورت دستی بوده و بروز خطا و یا سفیدی خاصی اجتناب ناپذیر می باشد.
10- در سفارشات دارای یووی موضعی امکان وجود خطا تا ۱ میلی متر وجود دارد. و فاصله فایل یووی تا لبه کار به مقدار ۷ میلی متر باید رعایت شود.

نکته مهم