سفارش پوستر

سفارش چاپ پوستر

چاپ پوستر یکی از رایج ترین و موثرترین ابزارهایی می باشد که توسط تبلیغ کنندگان و یا هر گروهی که سعی در انتقال پیام خود را دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ پوستر هم نیز گاهی اوقات برای تولید آثار هنری معروف و مقرون به صرفه هم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ انواع پوستر

چاپ انواع پوستر

چاپ پوستر

معرفی هرچه بهتر اهداف تجاری و محصولات خود با استفاده از چاپ پوستر با کیفیت کار بسیار آسان و مفیدی است . پوسترها یک ابزار بازاریابی مناسب و نوین برای جلب مشتریان می باشند. هنگامی که طرح و رنگ چاپ پوستر درست انتخاب و پیاده سازی شود می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند. شما می توانید از پوستر ها برای رویدادهای مهم، تخفیف های ویژه و سایر موارد کاربردی استفاده نمایید .

 

اهداف چاپ پوسترهای تبلیغاتی:

از پوستر ها در ابعاد بزرگ معمولا برای اهداف تبلیغاتی و هنری استفاده می گردد . این پوسترها می توانند هر فضای خالی بر روی دیوار را به راحتی پوشش بدهند. چاپ پوستر همچنان از روش های نوین بازاریابی در فضای روباز و آزاد می باشد. از چاپ پوستر برای استفاده در فضاهایی که نیاز به معرفی کالا یا خدمات به مشتریان خود و یا در سمینارها و کنگره ها به صورت گسترده استفاده می گردد.ما در چاپ پرشیا از کاغذ هایی باکیفیت و با استفاده از دستگاه های مجهز در سایز های استاندارد طرح های های شما را در قالب پوستر چاپ میکنیم.

سوالات متداول چاپ پوستر

متداول ترین اندازه های پوستر A1، B1 و B2 هستند. ما در مجموعه چاپ پرشیا پوسترهای شما را در سایز های A1,A2,A3,B1,B2,B3 و با بالاترین کیفیت چاپ می کنیم. پوسترهای با اندازه متوسط است برای فضای داخل و خارج از خانه کاربرد دارند. پوسترهای یه کم بزرگ تر برای متمایز شدن در محل های شلوغ تر عالی است. و سایز A1 برای ایستگاه های اتوبوس و مترو کاربرد دارد.

یک پوستر می تواند شامل هر چیزی باشد که شما می خواهید، اما بیشتر آنها برای اهداف تبلیغاتی ایجاد شده اند. این بدان معناست که شما می خواهید اطلاعاتی در مورد یک رویداد مانند تاریخ، زمان و محل برگزاری درج کنید. تصویری چشم نواز برای جلب افراد و فونت ها و رنگ های متناسب با برند شما.

پوستر خود را با گرافیک زیاد یا متن زیاد شلوغ نکنید. به یاد ماندنی ترین پوسترها ساده و واضح با فضای سفید، اطلاعات بصری دلپذیر و فراخوانی برای اقدام هستند. فقط جزئیاتی را درج کنید که واقعاً نیاز دارید مردم ببینند. ایده برانگیختن علاقه آنهاست.